RP328-180-0-S
Astrodyne TDI
Product No:
RP328-180-0-S
Description:
BOOKSHELF 3PH DELTA SNGL STAGE P
User Guide
Mfr Astrodyne TDI
Series RP328
Current 180 A
Termination Style Threaded Post (M10)
Voltage - Rated AC 480V
Voltage - Rated DC -
Base Product Number RP328
Frequency - Operating 50/60Hz
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV