RP310-20-0-QD
Astrodyne TDI
Product No:
RP310-20-0-QD
Series RP310
Current 20 A
Approval Agency CE, cURus, SEMKO
Termination Style Quick Connect
Voltage - Rated AC 480V
Frequency - Operating 50/60Hz
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV