RP310-10-0-W
Astrodyne TDI
Product No:
RP310-10-0-W
Series RP310
Current 10 A
Approval Agency CE, cURus, SEMKO
Termination Style Wire Leads
Voltage - Rated AC 480V
Frequency - Operating 50/60Hz
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV