RP300-65-2000-S
Astrodyne TDI
Product No:
RP300-65-2000-S
Series RP300
Current 65 A
Termination Style Threaded Post (M6)
Voltage - Rated AC 480V
Frequency - Operating 50/60Hz
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV