Masach Tech Ltd.
Product No:
MS338-10F
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
RF SHIELD 1.193"X1.331" SOLDER
Quantity:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
1
1.425
10
1.27395
35
1.208942
105
0.993064
245
0.928321
455
0.820382
945
0.647662
2415
0.604485
4900
0.574266
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Masach Tech Ltd. |
| Type | Frame |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Ventilation | - |
| Mounting Type | Solder |
| Product Status | Active |
| Width - Overall | 1.193" (30.30mm) |
| Height - Overall | 0.130" (3.30mm) |
| Length - Overall | 1.331" (33.80mm) |
| Base Product Number | MS338 |