Masach Tech Ltd.
Product No:
MS333-10F
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
RF SHIELD 0.524"X1.311" SOLDER
Quantity:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
1
1.254
10
1.121
60
1.064
120
0.874
240
0.817
480
0.722
960
0.57
2400
0.532
4920
0.5054
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Masach Tech Ltd. |
| Type | Frame |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Ventilation | - |
| Mounting Type | Solder |
| Product Status | Active |
| Width - Overall | 0.524" (13.30mm) |
| Height - Overall | 0.173" (4.40mm) |
| Length - Overall | 1.311" (33.30mm) |
| Base Product Number | MS333 |