Masach Tech Ltd.
Product No:
MS223-10F
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
RF SHIELD 0.681"X0.878" SOLDER
Quantity:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
1
1.2255
10
1.0925
72
1.037343
144
0.85216
288
0.796584
504
0.70394
1008
0.55575
2448
0.5187
4968
0.492765
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Masach Tech Ltd. |
| Type | Frame |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Ventilation | - |
| Mounting Type | Solder |
| Product Status | Active |
| Width - Overall | 0.681" (17.30mm) |
| Height - Overall | 0.197" (5.00mm) |
| Length - Overall | 0.878" (22.30mm) |
| Base Product Number | MS223 |