Masach Tech Ltd.
Product No:
MS135-20F-NS
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
RF SHIELD 0.531"X0.531" SOLDER
Quantity:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
1
1.6815
10
1.5105
25
1.425
140
1.2141
280
1.14
560
0.9975
980
0.8265
2520
0.7695
4900
0.741
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Masach Tech Ltd. |
| Type | Frame |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Ventilation | Non-Vented |
| Mounting Type | Solder |
| Product Status | Active |
| Width - Overall | 0.531" (13.50mm) |
| Height - Overall | 0.197" (5.00mm) |
| Length - Overall | 0.531" (13.50mm) |
| Base Product Number | MS135 |