Masach Tech Ltd.
Product No:
MS128-10C
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
RF SHIELD 0.500X0.520" SNAP FIT
Quantity:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
1
1.1305
10
1.0089
25
0.9576
168
0.786581
336
0.73529
504
0.64981
1008
0.513
2520
0.4788
5040
0.45486
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Masach Tech Ltd. |
| Type | Cover |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Ventilation | Non-Vented |
| Mounting Type | Snap Fit |
| Product Status | Active |
| Width - Overall | 0.500" (12.70mm) |
| Height - Overall | 0.138" (3.50mm) |
| Length - Overall | 0.520" (13.20mm) |
| Base Product Number | MS128 |