Infineon Technologies
Product No:
IR35221MTRPBF
Manufacturer:
Package:
32-MLPQ (5x5)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CTRL XPHASE 40QFN
Quantity:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
1
5.928
10
5.35515
25
5.10606
100
4.433555
250
4.234264
500
3.860667
1000
3.362506
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | XPhase3™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Multiphase Controller |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 7mA |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 7.5V |
| Base Product Number | IR35221 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| Supplier Device Package | 32-MLPQ (5x5) |