0430300002-10-N2
Molex
Product No:
0430300002-10-N2
Description:
10" PRE-CRIMP A2016N BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG