0430300001-11-R0-D
Molex
Product No:
0430300001-11-R0-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2040R RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG