0430300001-11-N4-D
Molex
Product No:
0430300001-11-N4-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2015N BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG