0430300001-03-W4-D
Molex
Product No:
0430300001-03-W4-D
Manufacturer:
Molex
Description:
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 3.00" (76.20mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG