0430300001-03-W4
Molex
Product No:
0430300001-03-W4
Manufacturer:
Molex
Description:
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Quantity:
In Stock : 60
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 3.00" (76.20mm)
Series Micro-Fit 3.0 43030
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG