0190730019-18-B9
Molex
Product No:
0190730019-18-B9
Description:
18" JUMPER 3075 BK001 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 18.0" (457.2mm)
Series Avikrimp
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG