0190730019-18-A9-D
Molex
Product No:
0190730019-18-A9-D
Manufacturer:
Molex
Description:
18" JUMPER 3075 OR001 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 18.0" (457.2mm)
Series Avikrimp
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG