0190730019-12-W9
Molex
Product No:
0190730019-12-W9
Description:
12" JUMPER 3075 WH001 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 12.0" (304.8mm)
Series Avikrimp
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG