0190730019-12-G9-D
Molex
Product No:
0190730019-12-G9-D
Description:
12" JUMPER 3075 GR001 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series Avikrimp
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG