0190730019-12-B9-D
Molex
Product No:
0190730019-12-B9-D
Description:
12" JUMPER 3075 BK001 BLACK
Quantity:
In Stock : 300
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 12.0" (304.8mm)
Series Avikrimp
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG