0039000428-12-V2-D
Molex
Product No:
0039000428-12-V2-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2016 VIOLET
User Guide
Mfr Molex
Color Violet
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG