0039000428-12-G0
Molex
Product No:
0039000428-12-G0
Description:
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG