0039000428-12-B9
Molex
Product No:
0039000428-12-B9
Description:
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG