0039000428-11-Y9-D
Molex
Product No:
0039000428-11-Y9-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG