0039000428-10-G2
Molex
Product No:
0039000428-10-G2
Description:
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG