0039000428-10-G0-D
Molex
Product No:
0039000428-10-G0-D
Description:
10" PRE-CRIMP A2040 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG