0039000219-12-Y0-D
Molex
Product No:
0039000219-12-Y0-D
Manufacturer:
Molex
Description:
12" PRE-CRIMP A2040 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG