0039000219-12-W4
Molex
Product No:
0039000219-12-W4
Description:
12" PRE-CRIMP A2015 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG