0039000219-12-L2
Molex
Product No:
0039000219-12-L2
Manufacturer:
Molex
Description:
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG