0039000219-12-G4-D
Molex
Product No:
0039000219-12-G4-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG