0039000219-11-W9-D
Molex
Product No:
0039000219-11-W9-D
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP A2064 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG