0039000219-11-N2-D
Molex
Product No:
0039000219-11-N2-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2016 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG