0039000219-11-B2
Molex
Product No:
0039000219-11-B2
Description:
11" PRE-CRIMP A2016 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG