0039000219-11-A0
Molex
Product No:
0039000219-11-A0
Description:
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG