0039000219-10-S0-D
Molex
Product No:
0039000219-10-S0-D
Description:
10" PRE-CRIMP A2040 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG