0039000219-10-L2
Molex
Product No:
0039000219-10-L2
Description:
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG