0039000219-10-L0
Molex
Product No:
0039000219-10-L0
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG