0039000219-10-A9-D
Molex
Product No:
0039000219-10-A9-D
Description:
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG