0039000059-11-W4
Molex
Product No:
0039000059-11-W4
Description:
11" PRE-CRIMP A2015 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG