0039000059-11-W0
Molex
Product No:
0039000059-11-W0
Description:
11" PRE-CRIMP A2040 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG