0039000059-10-B4
Molex
Product No:
0039000059-10-B4
Description:
10" PRE-CRIMP A2015 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG