0039000059-10-A2
Molex
Product No:
0039000059-10-A2
Description:
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG