0039000040-11-V2-D
Molex
Product No:
0039000040-11-V2-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2016 VIOLET
User Guide
Mfr Molex
Color Violet
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG