0039000040-11-S9
Molex
Product No:
0039000040-11-S9
Description:
11" PRE-CRIMP A2064 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 11.0" (279.4mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG