0039000040-10-S2
Molex
Product No:
0039000040-10-S2
Description:
10" PRE-CRIMP A2016 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG