0039000040-10-N4
Molex
Product No:
0039000040-10-N4
Description:
10" PRE-CRIMP A2015 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 24 AWG