0039000038-12-B9-D
Molex
Product No:
0039000038-12-B9-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Quantity:
In Stock : 1159
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 12.0" (304.8mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG