0039000038-10-R9
Molex
Product No:
0039000038-10-R9
Description:
10" PRE-CRIMP A2064 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG