0002061101-12-G0-D
Molex
Product No:
0002061101-12-G0-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2102 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series 1561
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG