0002061101-11-Y9
Molex
Product No:
0002061101-11-Y9
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP A2103 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 11.0" (279.4mm)
Series 1561
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG